JARVIS 3-0
YORK MEMO 0-3
BAYVIEW 1-2
WESTVIEW 2-1
POZZAN POOL
DOWNSVIEW 2-1
POPE JP 2 (SCAR) 2-1
SILVERTHORN 0-3
BREBEUF COLLEGE 2-1
SNOWDEN POOL
ST AUGUSTINE 1-2
CRESCENT 1-2
LONDON GM 1-2
CAMPION 3-0
TAYLOR POOL
WEST HUMBER 2-1
ST MARY'S 0-3
NOTRE DAME (BRAMPTON) 1-2
BEAL (LONDON) 3-0
THURSDAY DEC 18TH
GAME 1 9 AM JARVIS 78 (Wilson Torres 34) VS WESTVIEW 60 (Jamahl Pendergrast 14)
GAME 2 10:30 AM DOWNSVIEW 48 (R. Salami J. Asamoah 14 each) V JP2 45 (B. Ramirez 12)
GAME 3 12:00 PM BAYVIEW 58 (Alex Wang 14) VS YORK MEMO 52 (Tawan Jones 23)
GAME 4 1:30 PM SILVERTHORN 42 (Luka Badie 12) VS JP2(SCAR) 55 (Brandon Ramirez 14)
GAME 5 3:00 PM WESTVIEW 60 (Neil Powley 11) VS YORK MEMO 38 (Shemar Wallace 11)
GAME 6 4:30 PM DOWNSVIEW 46 (Junior Asamoah 18) VS BREBEUF 58 (Michael Nuga 20)
GAME 7 6:00 PM JARVIS 62 (Wilson Torres 24) VS BAYVIEW 58 (Alex Wang 14)
GAME 8 7:30 PM SILVERTHORN 52 (Nikola Kalanic 12) VS BREBEUF 58 (Vincent Wood 19)
FRIDAY DEC 19TH
GAME 9 9:00 AM ST AUGUSTINE 55 (Adrian Noel 13) VS CRESCENT 51 (Dean Choudhury 17)
GAME 10 10:30 AM WEST HUMBER 78 (Tyshane Mclawrence 18) VS ST MARYS 55 (John 18 points)
GAME 11 12:00 PM LONDON GM 46 (Abrahim M. 10) VS CAMPION 57 (CJ Bennett 17)
GAME 12 1:30 PM NOTRE DAME 44 (P. Obano 18) VS BEAL (LONDON) 54 (James Jackson 23)
GAME 13 3:00 PM ST AUGUSTINE 57 (Sean Miller M. 27) VS LONDON GM 60 (Amir Kawal& Griffin D. 11 each)
GAME 14 4:30 PM WEST HUMBER 70 (Hassan Mohamed 20) VS NOTRE DAME 67 (L. Williams 19)
GAME 15 6:00 PM CRESCENT 35 (D. Choudhury 13) VS CAMPION 54 (CJ Bennett & M. Anderson 12 each)
GAME 16 7:30 PM ST MARYS 50 (DM Betoukoumesou16) VS BEAL (LONDON) 60 (Josh Dinh 20)
SATURDAY DEC 20TH
GAME 15 9:00 AM JARVIS 50 (Wilson Torres 14) VS YORK MEMO 30 (Tawan Jones 17)
GAME 16 10:30 AM DOWNSVIEW 59 (Jevon Brown 18) VS SILVERTHORN 47 (Stefan Jovcic 12)
GAME 17 12:00 PM ST AUGUSTINE 49 (Sean Miller Moore 14) VS CAMPION 61 (CJ Bennett 18)
GAME 18 1:30 PM ST MARYS 64 (DM Betoukoumessou 25) VS NOTRE DAME 71 (Ozaze Obano 22)
GAME 19 3:00 PM WESTVIEW 80 (Jamahl Pendergrast 29) VS BAYVIEW 60 (Alex Wang 11)
GAME 20 4:30 PM JP2 (SCAR) 74 (Brandon Ramirez 22) VS BREBEUF 68 (Michael Nuga 24)
GAME 21 6:00 PM LONDON GM 40 VS CRESCENT 42 (V. Vasilile 16)
GAME 22 7:30 PM BEAL (LONDON) 68 (James Jackson 21) VS WEST HUMBER 51 (Hassan Mohamoud 11)
SUNDAY DEC 21ST
GAME 23 9:00 AM Jarvis 55 (Wilson Torres 22) VS CAMPION 66 (D. Daniels & J. Brown 19 each)
GAME 24 10:30 AM Brebeuf College 62 (Michael Nuga 21) VS Beal (London) 73 (Brandon McGlone 23)
GAME 25 12:30 PM Jarvis 69 (Wilson Torres 34) VS Brebeuf 75 (Michael Nuga 19)
GAME 26 2:00 PM Campion 57 (M. Anderson 14) VS Beal (London) 43 (B. McGlone)
Tournament All-Stars:
Abel Akle (Beal)
Brandon McGlone (Beal)
Wilson Torres (Jarvis)
Michael Nuga (Brebeuf)
Joel Brown (Campion)
Tournament MVP: CJ Bennett (Campion)
Defensive MVP: Josh Dinh (Beal)
Frankie Gyamfi Award Winner: Vincent Wood (Brebeuf)
Albert DaSilva Award: Coach Omar Miles (Campion)
Last edited by GBHUSKIES on Sun Dec 21, 2014 3:35 pm; edited 36 times in total