FRIDAY @ Woodbridge College
ROUND OF 16
(1) 10:00am: Villanova vs WL Mackenzie
(2) 11:15am: Alexander Mackenzie vs Orilla
(3) 12:30pm: Stephen Lewis(YRAA) vs Donald A Wilson
(4) 1:45pm: Woodbridge College vs Heart Lake
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(9) 3:00pm: Winner 1 vs Winner 2
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(10) 4:20: Loser 1 vs Loser 2
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(11) 5:40pm: Winner 3 vs Winner 4
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(12) 7:00pm: Loser 3 vs Loser 4
FRIDAY @ Maple
ROUND OF 16
(5) 10:00am: Richmond Hill vs Upper Canada College
(6) 11:15am: Milliken Mills vs Turner Fenton
(7) 12:30pm: Maple vs Lawrence Park
(8) 1:45pm: St. Augustine vs J Clark Richardson
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(13) 3:00pm: Winner 5 vs Winner 6
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(14) 4:20pm: Loser 5 vs Loser 6
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(15) 5:40pm: Winner 7 vs Winner 8
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(16) 7:00pm: Loser 7 vs Loser 8
SATURDAY @ Emily Carr
FRIENDLY GAMES
(17) 9:00am: Loser 10 vs Loser 16
(18) 10:30am: Loser 12 vs Loser 14
(19) 12:00pm: Loser 9 vs Loser 15
(20) 1:30pm: Loser 11 vs Loser 13
SATURDAY @ Woodbridge College
CONSOLATION SEMI-FINALS
(21) 9:00am: Winner 10 vs Winner 16
(22) 10:30am: Winner 12 vs Winner 14
CHAMPIONSHIP SEMI-FINALS
(23) 12:00pm: Winner 9 vs Winner 15
(24) 1:30pm: Winner 11 vs Winner 13
CONSOLATION FINAL
(25) 3:00pm: Winner 21 vs Winner 22
BRONZE FINAL
(26) 4:30pm: Loser 23 vs Loser 24
CHAMPIONSHIP FINAL
(27) 6:00pm: Winner 23 vs Winner 24
ROUND OF 16
(1) 10:00am: Villanova vs WL Mackenzie
(2) 11:15am: Alexander Mackenzie vs Orilla
(3) 12:30pm: Stephen Lewis(YRAA) vs Donald A Wilson
(4) 1:45pm: Woodbridge College vs Heart Lake
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(9) 3:00pm: Winner 1 vs Winner 2
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(10) 4:20: Loser 1 vs Loser 2
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(11) 5:40pm: Winner 3 vs Winner 4
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(12) 7:00pm: Loser 3 vs Loser 4
FRIDAY @ Maple
ROUND OF 16
(5) 10:00am: Richmond Hill vs Upper Canada College
(6) 11:15am: Milliken Mills vs Turner Fenton
(7) 12:30pm: Maple vs Lawrence Park
(8) 1:45pm: St. Augustine vs J Clark Richardson
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(13) 3:00pm: Winner 5 vs Winner 6
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(14) 4:20pm: Loser 5 vs Loser 6
CHAMPIONSHIP QUARTER-FINALS
(15) 5:40pm: Winner 7 vs Winner 8
CONSOLATION QUARTER-FINALS
(16) 7:00pm: Loser 7 vs Loser 8
SATURDAY @ Emily Carr
FRIENDLY GAMES
(17) 9:00am: Loser 10 vs Loser 16
(18) 10:30am: Loser 12 vs Loser 14
(19) 12:00pm: Loser 9 vs Loser 15
(20) 1:30pm: Loser 11 vs Loser 13
SATURDAY @ Woodbridge College
CONSOLATION SEMI-FINALS
(21) 9:00am: Winner 10 vs Winner 16
(22) 10:30am: Winner 12 vs Winner 14
CHAMPIONSHIP SEMI-FINALS
(23) 12:00pm: Winner 9 vs Winner 15
(24) 1:30pm: Winner 11 vs Winner 13
CONSOLATION FINAL
(25) 3:00pm: Winner 21 vs Winner 22
BRONZE FINAL
(26) 4:30pm: Loser 23 vs Loser 24
CHAMPIONSHIP FINAL
(27) 6:00pm: Winner 23 vs Winner 24