PEEL ALL STAR GAMES @ Sheridan College in Brampton
Tuesday April 9, 2013
6pm-TOP 20 JUNIORS
8pm-TOP 24 SENIORS
$5 for adults, $2 for high school students, free for children.
contact: elias.pahis@peelsb.com
PLAYERS PLEASE BRING YOUR MONEY AND SHORTS FOR THE GAME. YOU WILL BE PROVIDED A JERSEY AND TWO TICKETS.
--------------------------------------------------
TOP 24 SENIOR SOUTH TEAM
Lewis Diankulu, Ste Famille
Jayvon Lake, Brampton Centennial
Daniel Passley, St Martin
Markus Adams, Woodlands
Nicholas Campbell, Brampton Centennial
Jemol Edwards, Brampton Centennial
Reilly Reid, Lorne Park
Tristan Coley, Central Peel
Tyrell Rogers, Mt Carmel
Jason Lodenquai, Mt Carmel
Jermaine Hall, Ascension
Michael Kayeye, Ascension
TOP 24 SENIOR NORTH TEAM
Ceejay Bennett, Suzuki
Carlos Blake, Fletcher's Meadow
David Aromoloran, Campion
Damiann Prehay, Bramalea
James Agyeman, Dyouville
Josiah Riley, Dyouville
Alonzo Walker, St Augustine
Rayon Miller, Dyouville
Denzil Abrams, Fletcher's Meadow
Trevon Mollison, Notre Dame
Kedar Wright, Campion
Addy Ogunye, Dyouville
TOP 20 JUNIOR TEAM BLACK
Delano Brown, St. Thomas Aquinas
Cameron Green, Cardinal Ambrozic
Owolabby Azeez, Notre Dame
Marcus Mcintosh, Castlebrooke
Kayode Fakomi, Castlebrooke
Omar Shiddo, Castlebrooke
Romar Subban, St.Roch
Jonathan Kasongo, St.Roch
Emmanuel Ansah, St. Francis Xavier
David El Sabawy, St. Joseph
Rasheed Weekes, Woodlands
TOP 20 JUNIOR TEAM WHITE
Devonte Daniels, Campion
Marcus Anderson, Campion
Michael Asemota, Notre Dame
Keshon Montague, D’youville
Nassier Wharton, D’youville
Emmanuel Nketiah, D'youville
Dontae Thompson, St. Augustine
Eric Hackett, St. Augustine
Ishan Virdi, Brampton Centennial
Gabriel Gyamfi, Cardinal Leger
Tuesday April 9, 2013
6pm-TOP 20 JUNIORS
8pm-TOP 24 SENIORS
$5 for adults, $2 for high school students, free for children.
contact: elias.pahis@peelsb.com
PLAYERS PLEASE BRING YOUR MONEY AND SHORTS FOR THE GAME. YOU WILL BE PROVIDED A JERSEY AND TWO TICKETS.
--------------------------------------------------
TOP 24 SENIOR SOUTH TEAM
Lewis Diankulu, Ste Famille
Jayvon Lake, Brampton Centennial
Daniel Passley, St Martin
Markus Adams, Woodlands
Nicholas Campbell, Brampton Centennial
Jemol Edwards, Brampton Centennial
Reilly Reid, Lorne Park
Tristan Coley, Central Peel
Tyrell Rogers, Mt Carmel
Jason Lodenquai, Mt Carmel
Jermaine Hall, Ascension
Michael Kayeye, Ascension
TOP 24 SENIOR NORTH TEAM
Ceejay Bennett, Suzuki
Carlos Blake, Fletcher's Meadow
David Aromoloran, Campion
Damiann Prehay, Bramalea
James Agyeman, Dyouville
Josiah Riley, Dyouville
Alonzo Walker, St Augustine
Rayon Miller, Dyouville
Denzil Abrams, Fletcher's Meadow
Trevon Mollison, Notre Dame
Kedar Wright, Campion
Addy Ogunye, Dyouville
TOP 20 JUNIOR TEAM BLACK
Delano Brown, St. Thomas Aquinas
Cameron Green, Cardinal Ambrozic
Owolabby Azeez, Notre Dame
Marcus Mcintosh, Castlebrooke
Kayode Fakomi, Castlebrooke
Omar Shiddo, Castlebrooke
Romar Subban, St.Roch
Jonathan Kasongo, St.Roch
Emmanuel Ansah, St. Francis Xavier
David El Sabawy, St. Joseph
Rasheed Weekes, Woodlands
TOP 20 JUNIOR TEAM WHITE
Devonte Daniels, Campion
Marcus Anderson, Campion
Michael Asemota, Notre Dame
Keshon Montague, D’youville
Nassier Wharton, D’youville
Emmanuel Nketiah, D'youville
Dontae Thompson, St. Augustine
Eric Hackett, St. Augustine
Ishan Virdi, Brampton Centennial
Gabriel Gyamfi, Cardinal Leger
Last edited by panathas on Fri Apr 05, 2013 2:55 pm; edited 10 times in total