Pool A
Turner Fenton A (Brampton)
Bramalea (Brampton)
Jonh Cabot (Mississauga)
Pool B
St. Francis Xavier (Mississauga)
Heart Lake (Brampton)
Jacob Hespeler (Waterloo)
Pool C
St. Edmund Campion (Brampton)
Chinguacousy (Brampton)
Woodlands (Mississauga)
Pool D
Notre Dame (Brampton)
Turner Fenton B (Brampton)
Central Peel (Brampton)
Wed, Nov 25
North Hall
2:30 Turner Fenton A 39 vs. Bramalea 42
4:00 St. Edmund Campion 66 vs. Chinguacousy 41
5:30 Jacob Hespeler vs. St. Francis Xavier
7:00 Turner Fenton B vs. Central Peel
South Hall
2:30 St. Francis Xavier 40 vs. Heart Lake 39
4:00 Notre Dame 41 vs. Turner Fenton B 34
5:30 Bramalea 60 vs. John Cabot 30
7:00Woodlands 41 vs. St. Edmund Campion 82
Thurs. Nov 26
North Hall
11:30 Jacob Hespeler 50 vs. Heart Lake 33
1:00 Notre Dame 51 vs. Central Peel 75
South Hall
11:30 Turner Fenton A 47 vs. John Cabot 24
1:00 Chinguacousy 51 vs. Woodlands 56
North Hall
2:30 Chinguacousy 48 C 3rd vs Turner Fenton B 57 D 3rd
4:00 A 1st Bramalea 69 vs Jacob Hespeler 40 B 1st Championship Semi-Final
5:30 Woodlands 57 C 2nd vs Notre Dame 77 D 2nd Consolation Semi-Finals
South Hall
2:30 John Cabot 56 A 3rd vs Heart Lake 58 B 3rd
4:00 C 1st St. Edmund Campion 60 vs Central Peel 55 D 1st Championship Semi-Finals
5:30 A 2nd Turner Fenton A vs B 2nd Xavier Consolation Semi-Finals
Consolation Finals (South Hall)
7:00 (Winners of 5:30 games)
Championship Finals (North Hall)
7:00 (Winners of 4:00 games)St. Edmund Campion 62 vs. Bramalea 67
Congrats on Bramalea winning the 6th Annual Turner Fenton Junior Boys Basketball Tournament
Turner Fenton A (Brampton)
Bramalea (Brampton)
Jonh Cabot (Mississauga)
Pool B
St. Francis Xavier (Mississauga)
Heart Lake (Brampton)
Jacob Hespeler (Waterloo)
Pool C
St. Edmund Campion (Brampton)
Chinguacousy (Brampton)
Woodlands (Mississauga)
Pool D
Notre Dame (Brampton)
Turner Fenton B (Brampton)
Central Peel (Brampton)
Wed, Nov 25
North Hall
2:30 Turner Fenton A 39 vs. Bramalea 42
4:00 St. Edmund Campion 66 vs. Chinguacousy 41
5:30 Jacob Hespeler vs. St. Francis Xavier
7:00 Turner Fenton B vs. Central Peel
South Hall
2:30 St. Francis Xavier 40 vs. Heart Lake 39
4:00 Notre Dame 41 vs. Turner Fenton B 34
5:30 Bramalea 60 vs. John Cabot 30
7:00Woodlands 41 vs. St. Edmund Campion 82
Thurs. Nov 26
North Hall
11:30 Jacob Hespeler 50 vs. Heart Lake 33
1:00 Notre Dame 51 vs. Central Peel 75
South Hall
11:30 Turner Fenton A 47 vs. John Cabot 24
1:00 Chinguacousy 51 vs. Woodlands 56
North Hall
2:30 Chinguacousy 48 C 3rd vs Turner Fenton B 57 D 3rd
4:00 A 1st Bramalea 69 vs Jacob Hespeler 40 B 1st Championship Semi-Final
5:30 Woodlands 57 C 2nd vs Notre Dame 77 D 2nd Consolation Semi-Finals
South Hall
2:30 John Cabot 56 A 3rd vs Heart Lake 58 B 3rd
4:00 C 1st St. Edmund Campion 60 vs Central Peel 55 D 1st Championship Semi-Finals
5:30 A 2nd Turner Fenton A vs B 2nd Xavier Consolation Semi-Finals
Consolation Finals (South Hall)
7:00 (Winners of 5:30 games)
Championship Finals (North Hall)
7:00 (Winners of 4:00 games)St. Edmund Campion 62 vs. Bramalea 67
Congrats on Bramalea winning the 6th Annual Turner Fenton Junior Boys Basketball Tournament
Last edited by Alwaysthetruth on Thu Nov 26, 2009 10:19 pm; edited 2 times in total