[b]Pool A[/b] (@ STL)
Agincourt
GL Roberts
Earl Haig
St. Theresa of Lisieux (STL)
[b]Pool B[/b] (@ STL)
Bishop Alexander Carter (BAC)
McGuigan
Stouffville
West Hill
[b]Pool C[/b] (@ Jean Vanier, Richmond Hill)
Father Michael McGivney (FMM)
Dunbarton
Metro Prep
Aurora
[b]Pool D[/b] (@ Jean Vanier)
Smiths Falls
Jean Vanier – Richmond Hill (JVRH)
Brother Andre (BA)
Jean Vanier – Toronto (JVTO)
[b]Friday Games @ STL[/b]
8:00am - STL, Agincourt
9:15am - West Hill, McGuigan
10:30am - Earl Haig vs. GL Roberts
11:50am - Stouffville vs. BAC
1:15pm - STL vs. Earl Haig
2:30pm - GL Roberts vs. Agincourt
3:45pm - McGuigan vs. Stouffville
5:00pm - West Hill vs. BAC
[b]Friday Games @ Vanier[/b]
8:00am - Dunbarton vs. Metro Prep
9:15am - JVTO vs. JVRH
10:30am - FMM vs. Metro Prep
11:50am - Dunbarton vs. Aurora
1:15pm - JVRH vs. Smiths Falls
2:30pm - BA vs. JVTO
3:45pm - Aurora vs. FMM
5:00pm - Smiths Falls vs. BA
[b]Saturday Games @ Vanier[/b]
8:00am - FMM vs. Dunbarton
9:15am - Metro Prep vs. Aurora
10:30am - JVTO vs. Smiths Falls
11:45am - JVRH vs. BA
2:00pm - Top Team in C vs. D - [b]Championship Semi-final[/b]
[b]Saturday Games @ STL[/b]
8:00am - GL Roberts vs. STL
9:15am - BAC vs. McGuigan
10:30am - Stouffville vs. West Hill
11:45am - Agincourt vs. Earl Haig
2:00pm - Top Team in A vs. B - [b]Championship Semi-final[/b]
4:45pm - Top Team in A/B vs. C/D - [b]Championship Final[/b]
Agincourt
GL Roberts
Earl Haig
St. Theresa of Lisieux (STL)
[b]Pool B[/b] (@ STL)
Bishop Alexander Carter (BAC)
McGuigan
Stouffville
West Hill
[b]Pool C[/b] (@ Jean Vanier, Richmond Hill)
Father Michael McGivney (FMM)
Dunbarton
Metro Prep
Aurora
[b]Pool D[/b] (@ Jean Vanier)
Smiths Falls
Jean Vanier – Richmond Hill (JVRH)
Brother Andre (BA)
Jean Vanier – Toronto (JVTO)
[b]Friday Games @ STL[/b]
8:00am - STL, Agincourt
9:15am - West Hill, McGuigan
10:30am - Earl Haig vs. GL Roberts
11:50am - Stouffville vs. BAC
1:15pm - STL vs. Earl Haig
2:30pm - GL Roberts vs. Agincourt
3:45pm - McGuigan vs. Stouffville
5:00pm - West Hill vs. BAC
[b]Friday Games @ Vanier[/b]
8:00am - Dunbarton vs. Metro Prep
9:15am - JVTO vs. JVRH
10:30am - FMM vs. Metro Prep
11:50am - Dunbarton vs. Aurora
1:15pm - JVRH vs. Smiths Falls
2:30pm - BA vs. JVTO
3:45pm - Aurora vs. FMM
5:00pm - Smiths Falls vs. BA
[b]Saturday Games @ Vanier[/b]
8:00am - FMM vs. Dunbarton
9:15am - Metro Prep vs. Aurora
10:30am - JVTO vs. Smiths Falls
11:45am - JVRH vs. BA
2:00pm - Top Team in C vs. D - [b]Championship Semi-final[/b]
[b]Saturday Games @ STL[/b]
8:00am - GL Roberts vs. STL
9:15am - BAC vs. McGuigan
10:30am - Stouffville vs. West Hill
11:45am - Agincourt vs. Earl Haig
2:00pm - Top Team in A vs. B - [b]Championship Semi-final[/b]
4:45pm - Top Team in A/B vs. C/D - [b]Championship Final[/b]
Last edited by CoachImgrund on Mon Nov 15, 2010 10:01 pm; edited 5 times in total