Group 1
Arbor Glen #1
Boys' Leadership Academy
Chester Le
C. R. Marchant MS - A
Group 2
Arbor Glen #2
C. R. Marchant MS - B
Elia MS
Mary Shadd
St. Barnabas CES
Wednesday, January 13, 2016
HOME is the first team listed.
Court 1[/u/
09:30 am Arbor Glen #1 vs Boys' Leadership Academy
10:30 am Chester Le Jr. PS vs C.R. Marchant MS - A
11:30 am Arbor Glen #1 vs Chester Le Jr. PS
12:30 pm Boys' Leadership Academy vs C.R. Marchant MS - A
01:30 pm C.R. Marchant MS - A vs Arbor Glen #1
02:30 pm Chester Le Jr PS vs Boys' Leadership Academy
Court 2
09:30 am Arbor Glen #2 vs C.R. Marchant MS - B
10:30 am St. Barnabas CES vs Arbor Glen #2
11:30 am Mary Shadd vs St. Barnabas CES
12:30 pm NO GAME on Court
01:30 pm Elia MS vs St. Barnabas CES
02:30 pm Arbor Glen #2 vs Mary Shadd
Court 4
09:30 am Elia MS vs Mary Shadd
10:30 am C.R. Marchant MS - B vs Elia MS
11:30 am NO GAME on court
12:30 pm Elia MS vs Arbor Glen #2
01:30 pm C.R. Marchant MS - B vs Mary Shadd
02:30 pm C.R. Marchant MS - B vs St. Barnabas CES
CONSOLATION
Court 1
03:45 pm 12 Boys' Leadership Academy vs Elia MS 36
CHAMPIONSHIP
Court 2
03:45 pm 28 C.R. Marchant MS "A" vs St. Barnabas CES 43
Past Champions of Boys 6 Division A
2016 Champions - St. Barnabas CES - Scarborough
2016 Finalists - C. R. Marchant MS "A" - Toronto
2015 Champions - The Elms Jr. MS - Etobicoke
2015 Finalists - Lawrence Heights MS - Toronto
2014 Champions - St. John CES - Scarborough
2014 Finalists - Norman Ingram PS "A" - Scarborough
2013 - No Tournament
2012 Champions - Danforth Gardens PS - Scarborough
2012 Finalists - Holy Cross CES - Mississauga
2011 Champions - St. Bede CES - Scarborough
2011 Finalists - Cosburn MS PS - East York
Past Champions of Boys 6 Division AA
2016 - No Tournament
2015 - No Tournament
2014 Champions - Oakdale Park MS - Toronto
2014 Finalists - Lawrence Heights MS - North York
2013 - No Tournament
2012 Champions - St. Josephine Bakhitka CES - Brampton
2012 Finalists - Lawrence Heights MS - North York
2011 Champions - St. Dorothy CES - Rexdale
2011 Finalists - Pauline Johnson Jr. PS - Scarborough[/u]
Arbor Glen #1
Boys' Leadership Academy
Chester Le
C. R. Marchant MS - A
Group 2
Arbor Glen #2
C. R. Marchant MS - B
Elia MS
Mary Shadd
St. Barnabas CES
Wednesday, January 13, 2016
HOME is the first team listed.
Court 1[/u/
09:30 am Arbor Glen #1 vs Boys' Leadership Academy
10:30 am Chester Le Jr. PS vs C.R. Marchant MS - A
11:30 am Arbor Glen #1 vs Chester Le Jr. PS
12:30 pm Boys' Leadership Academy vs C.R. Marchant MS - A
01:30 pm C.R. Marchant MS - A vs Arbor Glen #1
02:30 pm Chester Le Jr PS vs Boys' Leadership Academy
Court 2
09:30 am Arbor Glen #2 vs C.R. Marchant MS - B
10:30 am St. Barnabas CES vs Arbor Glen #2
11:30 am Mary Shadd vs St. Barnabas CES
12:30 pm NO GAME on Court
01:30 pm Elia MS vs St. Barnabas CES
02:30 pm Arbor Glen #2 vs Mary Shadd
Court 4
09:30 am Elia MS vs Mary Shadd
10:30 am C.R. Marchant MS - B vs Elia MS
11:30 am NO GAME on court
12:30 pm Elia MS vs Arbor Glen #2
01:30 pm C.R. Marchant MS - B vs Mary Shadd
02:30 pm C.R. Marchant MS - B vs St. Barnabas CES
CONSOLATION
Court 1
03:45 pm 12 Boys' Leadership Academy vs Elia MS 36
CHAMPIONSHIP
Court 2
03:45 pm 28 C.R. Marchant MS "A" vs St. Barnabas CES 43
Past Champions of Boys 6 Division A
2016 Champions - St. Barnabas CES - Scarborough
2016 Finalists - C. R. Marchant MS "A" - Toronto
2015 Champions - The Elms Jr. MS - Etobicoke
2015 Finalists - Lawrence Heights MS - Toronto
2014 Champions - St. John CES - Scarborough
2014 Finalists - Norman Ingram PS "A" - Scarborough
2013 - No Tournament
2012 Champions - Danforth Gardens PS - Scarborough
2012 Finalists - Holy Cross CES - Mississauga
2011 Champions - St. Bede CES - Scarborough
2011 Finalists - Cosburn MS PS - East York
Past Champions of Boys 6 Division AA
2016 - No Tournament
2015 - No Tournament
2014 Champions - Oakdale Park MS - Toronto
2014 Finalists - Lawrence Heights MS - North York
2013 - No Tournament
2012 Champions - St. Josephine Bakhitka CES - Brampton
2012 Finalists - Lawrence Heights MS - North York
2011 Champions - St. Dorothy CES - Rexdale
2011 Finalists - Pauline Johnson Jr. PS - Scarborough[/u]